image-0
image-1
image-2
image-3
image-4
+5 Mehr
image-0
image-1
image-2
image-3
image-4
image-5
image-6
image-7
image-8
image-9
1/10
AdelheidA

Adelheid

Caring for your pet with passion

Brussel -- Sint-Jans-Molenbeek

Pawshake sitter seit September 2017
10-20 Jahre Erfahrung
Wohnt zusammen mit ...
Aktiv in der Pawshake Community
11 Stammgäste
21 mal gespeichert
Zuletzt aktivvor etwa 8 Stunden
Antwortet normalerweise innerhalb von innerhalb von etwa 2 Stunden
Zuletzt kontaktiertvor etwa 2 Monaten
Zuletzt gebuchtvor etwa 2 Monaten

Über Adelheid

Ik woon in de stad, maar in de directe omgeving van het park. Ik ga dus dagelijks met mijn eigen 2 honden twee wandelingen maken van zo'n 40 minuten.

Ik woon in een herenhuis, en we hebben een kleine, ommuurde tuin.

Ik ben graag met honden bezig, en kan gemakkelijk een band met ze opbouwen. Bovendien kreeg ik tijdens mijn opleidingen als hondentrimmer en -instructeur les rond het lezen van lichaamstaal van de hond en weet ik dus waarop te letten om ze beter te begrijpen.

Ik heb een bijkomende opleiding gevolgd als Zelfstandig Hondeninstructeur bij Syntra, waarvoor ik in 2019 mijn diploma haalde. Mijn nieuwe pup, Scooby -- een Markiesje -- zal daar ongetwijfeld de vruchten van plukken. En natuurlijk ook de honden bij wie ik op huisbezoek ga, of die ik uit wandelen neem.

Ik heb succesvol de opleiding als Prins Health Coach for Pets afgerond in 2022.

Prins Health Coaches helpen eigenaren van honden en katten bij alle dagelijkse zaken, zoals opvoeding, gedrag, voeding, gezondheid, dierenwelzijn en veiligheid. Door de brede achtergrond is een Health Coach een toegankelijke adviseur die extra hulp kan bieden om praktische problemen samen met eigenaren aan te pakken.

Ik heb ook nog een opleiding voltooid om katvriendelijk te leren trimmen.

Wanneer u dus eens voor langere tijd afwezig bent, kan ik bij uw huisdier (kat) op bezoek gaan: ik zal het eten en drinken klaarzetten, de kattenbak schoonmaken. Met de kat spelen, als die daar zelf prijs op stelt, is natuurlijk ook fijn. Een huisbezoek zal ongeveer 30 minuten duren. Ik kan desgewenst ook de postbus leegmaken en de planten water geven.

Wenst u gebruik te maken van de uitlaatdienst, dan kan ik met uw hond(en) een wandeling maken. Afhankelijk van de noden van uw hond zullen we dan een wandeling maken van ongeveer 30 minuten. Ik geef je hond ruim de tijd om zijn behoefte te doen (en ruim die ook op), maar zal je dier ook toelaten om uitgebreid te snuffelen en de omgeving te verkennen. Daar worden ze rustig van.

Vraag je pawshake diensten tijdig aan, want ik combineer dit allemaal met een voltijdse job; ik werk meestal van thuis. First come, first served, dus. Dat houdt natuurlijk ook beperkingen in: ik kan niet altijd tijdens de werkuren inspringen. Afhankelijk van de locatie eventueel wel tijdens de lunchpauze.

Ik kijk er naar uit om jou en je huisdier te ontmoeten en hem of haar te knuffelen en te verzorgen!

Adelheid bietet ...

Bei Adelheid zu Hause

Adelheid bietet aktuell keine Dienstleistung bei sich zu Hause an.

Bei Dir zu Hause

Ein Hausbesuch pro Tag

Buche einen Tiersitter, der zu Dir nach Hause kommt und Dein Tier füttert und mit ihm spieltab 15 € /Tag
Adelheid kann aus Brussel -- Sint-Jans-Molenbeek nur maximal 5 km reisen.

Gassi-Service

Der Gassigänger holt Deinen Hund für einen Spaziergang abab 12 € /Spaziergang, 5 € /Zusätzliches Haustier
Adelheid kann aus Brussel -- Sint-Jans-Molenbeek nur maximal 5 km reisen.

Adelheid akzeptiert

KatzenAlle

Verfügbarkeit

MoDiMiDoFrSaSo

Über Adelheids zu Hause

file.name

Das zu Hause

Haus
Mittelgroßer Außenbereich
Vollständig eingezäunt

Was Tierbesitzer über Adelheid sagen

Gesamtbewertung

5

Mehr über Adelheid

Ich spreche ...

Englisch
Französisch
Niederländisch

Ich habe Erfahrung ...

10-20 Jahre Erfahrung
... in der Pflege von Haustieren
... in Erster Hilfe und Wiederbelebung für Haustiere
... mit Tieren aus dem Tierschutz
Ich kann Medikamente oral verabreichen
Ich kenne mich mit Hundetrainingsmethoden aus

Bestätigte Informationen

E-Mail-verifiziert
Google-verifiziert
SMS-verifiziert
Stripe-verifiziert
Gassi-Serviceab 12 € /Spaziergang, 5 € /Zusätzliches Haustier
Keine Daten spezifiziert

Buche immer direkt über die Pawshake Plattform

Sorgenfreiheit

Um Dein Haustier vor möglichen, unerwarteten Ereignissen zu schützen, bieten wir die "Sorgenfrei-Garantie", die in jeder über Pawshake getätigten und bezahlten Buchung enthalten ist.
Mehr zu unserer Sorgenfreigarantie

Zufriedenheit

Jede Buchung, die über Pawshake gebucht und bezahlt wird, enthält unsere Zufriedenheitsgarantie, um sicherzugehen, dass Du und Dein Haustier die bestmögliche Erfahrung habt.
Mehr zu unserer Zufriedenheitsgarantie