














PPaulien
Dierenverzorgster van pootjes, vleugels en vinnen
Waregem
Über Paulien
Hallo iedereen!
Ik ben Paulien en al 36 jaar lang een dierenvriend. Ik heb Dierenzorg gestudeerd omdat dieren echt mijn hart hebben. Dieren verdienen het beste, zij verdienen beter, en ik wil ze dat graag geven als ik dat kan. Ik heb momenteel 2 knuffelige katten, Thor en Hella, en ik heb altijd katten en honden in mijn leven en thuis gehad.
Ik heb een aantal jaar bij een dierenarts gewerkt en ben ook jarenlang opvanggezin geweest voor KatZoektThuis, een organisatie die katten en kittens opvangt en een nieuwe thuis geeft. Dus ik heb redelijk wat ervaring met de verzorging van katten en kittens, gezond en ziek, geven van medicatie, en gedrag inschatten. Ik ben jammer genoeg moeten stoppen met opvangen van katten omdat mijn nieuwe woonst niet de ruimte heeft om op te vangen. Dus omdat ik niet meer zelf dieren kan opvangen thuis, heb ik besloten om buitenshuis dieren te helpen en verzorgen waar ik kan.
Ik heb persoonlijk ervaring met vooral katten en honden omdat ik deze zelf altijd in huis gehad heb. Ik heb een klein beetje ervaring met vogels en vissen. En ik heb ook wat ervaring met de verzorging van ratjes voor de mensen die deze schattige kruipers in huis hebben, wegen opvang voor vrienden. Voor mensen die kippen, ganzen, geitjes enzo hebben sta ik zeker ook open om deze te verzorgen.
Ik woon in Waregem en kan rijden tot Kruisem, Oudenaarde, Kortrijk, Wielsbeke, Tielt en Deinze. Ik kan mijn tijd makkelijk aanpassen om uw geliefd huisdier mijn volle aandacht te geven overdag of 's avonds. Ik kan 1 of 2 keer per dag een halfuurtje langskomen bij u thuis om ervoor te zorgen dat uw grote of kleine viervoeter nog lekker veilig is en alles heeft wat hij of zij nodig heeft om zich goed te voelen. Ik kan gerust ook een oogje houden op planten water geven of andere kleine zaken terwijl ik daar ben. En mocht u speciale requests hebben voor de verzorging van uw huisdier laat mij dat gerust weten, er is niets te vreemd voor mij om voor uw geliefd huisdier te doen of geven indien nodig. Voor een wandeling laat ik mij leiden door wat uw hond (of kat) gewend is qua route, afstand en tijdsduur.
Ik kan jammer genoeg geen 24u service bieden maar het is bespreekbaar voor mij om bij aanvraag van 1 of 2 huisbezoeken, een nachtje te blijven slapen als dat gewenst is.
Het maakt niet uit of u op reis bent, een beetje moeilijk te been, of ziek, ik sta klaar om u te ondersteunen waar nodig om uw geliefde viervoeters/tweevleugels/vinnen te geven wat ze nodig hebben!
Paulien bietet ...
Bei Paulien zu Hause
Bei Dir zu Hause
Ein Hausbesuch pro Tag
Buche einen Tiersitter, der zu Dir nach Hause kommt und Dein Tier füttert und mit ihm spieltab 13 € /TagZwei Hausbesuche pro Tag
Der Tiersitter kommt zwei Mal am Tag vorbeiab 18 € /TagGassi-Service
Der Gassigänger holt Deinen Hund für einen Spaziergang abab 10 € /Spaziergang, 5 € /Zusätzliches HaustierPaulien akzeptiert
Verfügbarkeit
| Mo | Di | Mi | Do | Fr | Sa | So |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Mo | Di | Mi | Do | Fr | Sa | So |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Mo | Di | Mi | Do | Fr | Sa | So |
|---|---|---|---|---|---|---|


