image-0
image-1
image-2
image-3
image-4
+11 Mehr
image-0
image-1
image-2
image-3
image-4
image-5
image-6
image-7
image-8
image-9
image-10
image-11
image-12
image-13
image-14
image-15
1/16
ShariS

Shari

Huiselijke hondenopvang met passie & ervaring 🐾

Staden

Pawshake sitter seit Februar 2026
10-20 Jahre Erfahrung
Wohnt zusammen mit ...
Aktiv in der Pawshake Community
Zuletzt aktivvor 4 Monaten
Antwortet normalerweise innerhalb von innerhalb von 1 Tag
Zuletzt kontaktiertvor 4 Monaten
Zuletzt gebucht-

Über Shari

Hallo! Ik ben al van kleins af aan gek op dieren en zou niet zonder hen kunnen. Bij ons thuis maken kippen, cavia’s, katten en twee lieve labradors, Mina en Lune, deel uit van ons gezin. Dieren zijn voor mij geen “opvang”, maar echte huisgenoten die met veel liefde en respect worden verzorgd.

Wij bieden een warme, huiselijke opvang in een rustige omgeving, met een grote afgesloten tuin waar honden veilig kunnen spelen. Daarnaast wonen we naast een prachtig natuurdomein, ideaal voor dagelijkse wandelingen en voldoende beweging. Overdag is er een goede afwisseling tussen spelen, wandelen, rustmomenten en individuele aandacht. ’s Nachts slapen alle hondjes gezellig en veilig binnen in huis.

Ik werk in het onderwijs, waardoor ik vooral in weekends en schoolvakanties veel tijd heb om me volledig te engageren voor de opvang. Daarnaast volgde ik opleidingen en workshops als puppy- en hondentrainer en als hondentrimmer (labrador). Hierdoor heb ik een goede kennis van hondengedrag, opvoeding en verzorging.

Bij ons krijgt elke hond een rustige, duidelijke en liefdevolle aanpak. Ik heb ervaring met verschillende karakters en lichte gedragsuitdagingen, zoals onzekerheid, stress of overprikkeling. Ik werk steeds met positieve begeleiding, geduld en structuur, afgestemd op de noden van elke hond. Nieuwe honden worden rustig en stap voor stap geïntroduceerd aan onze eigen honden en eventuele andere logees.

Naast honden heb ik ook ruime ervaring met katten en kleine dieren, zoals cavia’s en kippen. Ik ben dus vertrouwd met de verzorging, voeding en dagelijkse noden van verschillende diersoorten.

De gezondheid en veiligheid van alle dieren staan bij ons altijd voorop. Daarom verwachten wij dat logeerhondjes in orde zijn met hun vaccinaties en inentingen. Honden worden nooit zonder toezicht in groep gelaten en krijgen voldoende rustmomenten. In geval van ziekte of noodgevallen neem ik onmiddellijk contact op met de eigenaar en, indien nodig, met de dierenarts. Medicatie, speciale voeding of extra zorg volg ik strikt volgens afspraak.

Omdat onze honden samenleven met andere dieren, is het belangrijk dat logeerhondjes sociaal zijn en goed overweg kunnen met andere honden.

Als hondeneigenaar weet ik hoe moeilijk het is om je trouwe vriend achter te laten. Je wil vooral iemand die je kan vertrouwen en die je hond een warme, veilige en huiselijke omgeving biedt. Net daarom doen wij dit: wij verkiezen zelf ook een liefdevolle thuisopvang boven een klassiek hondenhotel.

Bij ons krijgen de dieren aandacht, beweging, structuur én vooral heel veel liefde ❤️

Heb je nog vragen? Stel ze gerust, ik help je met veel plezier verder! 

Shari bietet ...

Bei Shari zu Hause

Hundetagesbetreuung

Tagesbetreuung beim Sitter zu Hauseab 21 € /Tag, 10 € /Zusätzliches Haustier

Bei Dir zu Hause

Ein Hausbesuch pro Tag

Buche einen Tiersitter, der zu Dir nach Hause kommt und Dein Tier füttert und mit ihm spieltab 19 € /Tag

Zwei Hausbesuche pro Tag

Der Tiersitter kommt zwei Mal am Tag vorbeiab 29 € /Tag

Gassi-Service

Der Gassigänger holt Deinen Hund für einen Spaziergang abab 13 € /Spaziergang, 7 € /Zusätzliches Haustier

Shari akzeptiert

Welpen<1 Jahr
HundealterAlle Altersklassen
HundegrößenAlle Größen
KatzenAlle
FrettchenAlle
KleintiereNagetiere, Kaninchen, Vögel, ...

Verfügbarkeit

MoDiMiDoFrSaSo

Über Sharis zu Hause

file.name

Das zu Hause

Haus
Großer Außenbereich
Vollständig eingezäunt

Mehr über Shari

Ich spreche ...

Englisch
Französisch
Niederländisch

Ich habe Erfahrung ...

10-20 Jahre Erfahrung
... in der Pflege von Haustieren
Ich kann eine 24-Stunden-Aufsicht anbieten
Ich kann Medikamente injizieren
Ich kann Medikamente oral verabreichen
Ich kenne mich mit Hundetrainingsmethoden aus

Bestätigte Informationen

E-Mail-verifiziert
SMS-verifiziert
Stripe-verifiziert
Hundetagesbetreuungab 21 € /Tag, 10 € /Zusätzliches Haustier
Keine Daten spezifiziert

Buche immer direkt über die Pawshake Plattform

Sorgenfreiheit

Um Dein Haustier vor möglichen, unerwarteten Ereignissen zu schützen, bieten wir die "Sorgenfrei-Garantie", die in jeder über Pawshake getätigten und bezahlten Buchung enthalten ist.
Mehr zu unserer Sorgenfreigarantie

Zufriedenheit

Jede Buchung, die über Pawshake gebucht und bezahlt wird, enthält unsere Zufriedenheitsgarantie, um sicherzugehen, dass Du und Dein Haustier die bestmögliche Erfahrung habt.
Mehr zu unserer Zufriedenheitsgarantie