image-0
image-1
image-2
image-3
image-4
+13 mehr
image-0
image-1
image-2
image-3
image-4
image-5
image-6
image-7
image-8
image-9
image-10
image-11
image-12
image-13
image-14
image-15
image-16
image-17
1/18
KimberlyK

Kimberly

​Jouw dier in vertrouwde handen: zorg aan huis 🐾

Scherpenheuvel-Zichem

Pawshake sitter seit August 2026
10-20 Jahre Erfahrung
Wohnt zusammen mit ...
Aktiv in der Pawshake Community
2 mal gespeichert
Zuletzt aktivvor 2 Tagen
Antwortet normalerweise innerhalb von innerhalb von 3 Stunden
Zuletzt kontaktiertvor etwa 1 Monat
Zuletzt gebucht-

Über Kimberly

Hoi ! Ik ben Kimberly, hondenmama van twee geweldige Malamutes en kattenmama van vier geweldige katjes. Dieren zijn al mijn hele leven mijn grote passie, en dan zeker honden en katten. De connectie met dieren doet mij vaak zoveel meer dan die met mensen. Ze zijn puur, eerlijk en verdienen gewoon de allerbeste zorg. Als kind mocht ik er zelf helaas geen hond of kat hebben, dus ging ik als kind en puber steevast op pad om de honden en katten van buren, vrienden en familie op te zoeken. Die passie is sindsdien alleen maar gegroeid! Inmiddels heb ik zelf al zo'n 15 jaar een eigen roedel die ik met enorm veel liefde verzorg. Omdat ik actief ben in de mushingsport weet ik ook heel goed hoe ik met actieve, grote en sterke honden moet omgaan. Binnen mijn eigen job ben ik in 2025 veranderd naar een functie met volledig telewerk, puur zodat ik meer bij mijn eigen huisdieren kan zijn. Ik besef heel goed dat niet iedereen die luxe heeft en dat veel baasjes door een job buitenshuis minder aanwezig kunnen zijn. Of tijdens vakanties of afwezigheden is het niet altijd even gemakkelijk om iemand te vinden die de juiste, vertrouwde zorg kan bieden. Een huisdier hebben betekent immers niet dat je nooit meer weg kunt, maar je wilt wel dat je maatje in goede handen is. Daarom wil ik heel graag andere baasjes uit de nood helpen door bij jou thuis te gaan zorgen voor je hond of kat wanneer je aan het werk bent, een hele dag weg bent, of op vakantie gaat. In het algemeen ben ik erg veel bezig met de gezondheid van huisdieren. Ik zit onder andere in de gezonde hondencirkel en ben continu bezig met het uitzoeken van wat onze viervoeters echt nodig hebben om gezond te blijven. Op dit moment volg ik ook een opleiding tot voedingsadviseur voor honden en katten. Voeding boeit me enorm! Er is nog zoveel fascinerends over te ontdekken, en ik vind het geweldig om te verstaan hoe een goede voeding en leefstijl echt kunnen bijdragen aan een gelukkig en gezond dier. Verder heb ik ervaring met dieren die speciale zorg nodig hebben omwille van een medische aandoening. Zo heb ik zelf ervaring met de intensieve verzorging van dieren met specifieke aandoeningen, zoals epilepsie of een stoma. Ook het toedienen van medicatie, het opvolgen van een dieet of het nauwkeurig aanvoelen van het gedrag van een dier is voor mij vertrouwd terrein: je kunt erop vertrouwen dat ik daar uiterst nauwkeurig mee omga. Door mijn wisselende uren en flexibiliteit kan ik regelmatig tijd vrijmaken om jullie viervoeters de aandacht en liefde te geven die ze verdienen. Of het nu gaat om een wandeling, een huisbezoek voor eten en gezelschap tijdens een drukke werkdag, een leuke speelsessie of om de zorg tijdens een vakantie: ik wil daar heel gerust aan bijdragen. Natuurlijk stuur ik tijdens of na het bezoek ook met plezier een foto of filmpje door, zodat je met een gerust hart van je dag of reis kunt genieten! Zoek je iemand die voor jouw dier zorgt alsof het haar eigen huisdier is? Stuur me gerust een berichtje!

Kimberly bietet ...

Bei Kimberly zu Hause

Kimberly bietet aktuell keine Dienstleistung bei sich zu Hause an.

Bei Dir zu Hause

Ein Hausbesuch pro Tag

Buche einen Tiersitter, der zu Dir nach Hause kommt und Dein Tier füttert und mit ihm spieltab 10 € /Tag
Kimberly kann aus Scherpenheuvel-Zichem nur maximal 20 km reisen.

Zwei Hausbesuche pro Tag

Der Tiersitter kommt zwei Mal am Tag vorbeiab 20 € /Tag
Kimberly kann aus Scherpenheuvel-Zichem nur maximal 20 km reisen.

Gassi-Service

Der Gassigänger holt Deinen Hund für einen Spaziergang abab 15 € /Spaziergang, 5 € /Zusätzliches Haustier
Kimberly kann aus Scherpenheuvel-Zichem nur maximal 20 km reisen.

Kimberly akzeptiert

Welpen<1 Jahr
HundealterAlle Altersklassen
HundegrößenAlle Größen
KatzenAlle
FrettchenAlle
KleintiereNagetiere, Kaninchen, Vögel, ...

Verfügbarkeit

MoDiMiDoFrSaSo

Über Kimberlys zu Hause

file.name

Das zu Hause

Haus
Großer Außenbereich
Vollständig eingezäunt

Mehr über Kimberly

Ich spreche ...

Englisch
Französisch
Niederländisch

Ich habe Erfahrung ...

10-20 Jahre Erfahrung
... in Erster Hilfe und Wiederbelebung für Haustiere
... mit Haustieren mit Verhaltensproblemen
... mit Tieren aus dem Tierschutz
Ich kann Medikamente injizieren
Ich kann Medikamente oral verabreichen

Bestätigte Informationen

E-Mail-verifiziert
SMS-verifiziert
Stripe-verifiziert
Gassi-Serviceab 15 € /Spaziergang, 5 € /Zusätzliches Haustier
Keine Daten spezifiziert

Buche immer direkt über die Pawshake Plattform

Sorgenfreiheit

Um Dein Haustier vor möglichen, unerwarteten Ereignissen zu schützen, bieten wir die "Sorgenfrei-Garantie", die in jeder über Pawshake getätigten und bezahlten Buchung enthalten ist.
Mehr zu unserer Sorgenfreigarantie

Zufriedenheit

Jede Buchung, die über Pawshake gebucht und bezahlt wird, enthält unsere Zufriedenheitsgarantie, um sicherzugehen, dass Du und Dein Haustier die bestmögliche Erfahrung habt.
Mehr zu unserer Zufriedenheitsgarantie