


















MManon
wandelingen in de regio Pajottenland. Grote❤️🐶
Roosdaal
Über Manon
Ik zelf ben altijd opgegroeid met honden en kan dus goed overweg met honden. Ik vroeger grote en kleine honden gehad. Gaande van een westy terriër, Engelse buldog naar Duitse herders en labradors.
Recent heb ik mijn bruine labrador moeten afgeven aan de smerige ziekte kanker. Omdat ik hem mis wil ik graag in contact komen met andere honden, door hen uit te laten en indien nodig in het weekend 2x per dag langskomen. Ik kan niet elke week, enkel om de 2 weken, wanneer mijn zoontje niet bij mij is.
Alle honden zijn welkom bij mij. Ik heb graag actieve honden, die graag wandelen. Liever vermijd ik honden die gedragsproblemen vertonen. Alvorens ik kan zorgen voor jullie hond wil ik op voorhand een gesprek en contact met de hond. Zo kan ik zien of het klikt.
Ik kijk er naar uit om jullie viervoeter te ontmoeten! Dan kunnen wij fijne wandelingen maken in omstreken Roosdaal, Liedekerke, Ninove, Gooik.... wandelingen duren minstens 30' en kunnen tot 60' gaan. Foto's tijdens ons ravotten kunnen zeker worden doorgestuurd.
Manon bietet ...
Bei Manon zu Hause
Bei Dir zu Hause
Zwei Hausbesuche pro Tag
Der Tiersitter kommt zwei Mal am Tag vorbeiab 30 € /TagGassi-Service
Der Gassigänger holt Deinen Hund für einen Spaziergang abab 15 € /Spaziergang, 7 € /Zusätzliches HaustierManon akzeptiert
Verfügbarkeit
| Mo | Di | Mi | Do | Fr | Sa | So |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Mo | Di | Mi | Do | Fr | Sa | So |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Mo | Di | Mi | Do | Fr | Sa | So |
|---|---|---|---|---|---|---|
