image-0
image-1
image-2
image-3
image-4
+10 mehr
image-0
image-1
image-2
image-3
image-4
image-5
image-6
image-7
image-8
image-9
image-10
image-11
image-12
image-13
image-14
1/15
EmmyE

Emmy

Op zoek naar een betrouwbare kattenoppas in Meerhout?

Meerhout

Pawshake sitter seit August 2026
1-5 Jahre Erfahrung
Wohnt zusammen mit ...
Aktiv in der Pawshake Community
Zuletzt aktivvor 18 Tagen
Antwortet normalerweise innerhalb von -

Über Emmy

Ik ben een grote dierenliefhebber. Heb zelf een rottweiler hond Mona, 2 katten (Peppemie en Happy) en 2 kippen. Aangezien ik weet hoe moeilijk het is een betrouwbare kattenoppas te vinden als we op vakantie gaan, wil ik graag voor andere katten zorgen als de baasjes op vakantie zijn. Ik zorg ervoor dat de baasjes zorgeloos kunnen ontspannen en dagelijks fotos doorkrijgen van hun lieftallige viervoeters. Ik ben nieuw op dit platform maar heb al heel veel ervaring door te zorgen voor de huisdieren van onze vrienden. Om tijd genoeg aan jouw katten en andere huisdieren te kunnen besteden, zorg ik wel enkel voor katten in Meerhout. Zelf woon en werk ik in Meerhout waardoor ik 1 tot zelfs 2 keer per dag kan langskomen om jullie huisdieren te vertroetelen. Mistens een halfuur per bezoek. Tijdstippen en dagen zijn onderling af te spreken. Dit houdt in: je katten even entertainen, vooral verwennen, uiteraard eten geven en wat snoepjes, eventueel medicatie toedienen, kattenbak uitkuisen en eventueel andere kleine huisdieren (kippen, hamsters...) ook verzorgen of rennen proper maken. Aangezien ik zelf een kat met huidallergie heb, heb ik ook ervaring met medicatie toedienen aan katten. Ook weet ik perfect om te gaan met bange en verlegen katten. Indien gewenst kan ik ook jullie brievenbus legen of andere noodzakelijk zaken als men op vakantie is. Aangezien mijn huisje zelf vol lieve diertjes zit, die al wat ouder zijn en genieten van hun rust, kan ik helaas geen huisdieren in mijn huis opvangen.

Emmy bietet ...

Bei Emmy zu Hause

Emmy bietet aktuell keine Dienstleistung bei sich zu Hause an.

Bei Dir zu Hause

Ein Hausbesuch pro Tag

Buche einen Tiersitter, der zu Dir nach Hause kommt und Dein Tier füttert und mit ihm spieltab 15 € /Tag
Emmy kann aus Meerhout nur maximal 5 km reisen.

Zwei Hausbesuche pro Tag

Der Tiersitter kommt zwei Mal am Tag vorbeiab 25 € /Tag
Emmy kann aus Meerhout nur maximal 2 km reisen.

Emmy akzeptiert

KatzenAlle

Verfügbarkeit

MoDiMiDoFrSaSo

Über Emmys zu Hause

file.name

Das zu Hause

Haus
Mittelgroßer Außenbereich
Vollständig eingezäunt

Mehr über Emmy

Ich habe Erfahrung ...

1-5 Jahre Erfahrung

Bestätigte Informationen

E-Mail-verifiziert
SMS-verifiziert
Stripe-verifiziert
Ein Hausbesuch pro Tagab 15 € /Tag
Keine Daten spezifiziert

Buche immer direkt über die Pawshake Plattform

Sorgenfreiheit

Um Dein Haustier vor möglichen, unerwarteten Ereignissen zu schützen, bieten wir die "Sorgenfrei-Garantie", die in jeder über Pawshake getätigten und bezahlten Buchung enthalten ist.
Mehr zu unserer Sorgenfreigarantie

Zufriedenheit

Jede Buchung, die über Pawshake gebucht und bezahlt wird, enthält unsere Zufriedenheitsgarantie, um sicherzugehen, dass Du und Dein Haustier die bestmögliche Erfahrung habt.
Mehr zu unserer Zufriedenheitsgarantie