image-0
image-1
image-2
image-3
image-4
+9 mehr
image-0
image-1
image-2
image-3
image-4
image-5
image-6
image-7
image-8
image-9
image-10
image-11
image-12
image-13
1/14
AliciaA

Alicia

đŸŸ De leukste wandelingen voor jouw viervoeter

Kampenhout

Pawshake sitter seit September 2026
<1 Jahr Erfahrung
Aktiv in der Pawshake Community
Zuletzt aktivvor 28 Tagen
Antwortet normalerweise innerhalb von -

Über Alicia

Hey! Ik ben Alicia, 21 jaar en een echte dierenvriendin met een groot hart voor honden đŸŸâ€ïž. Van jongs af aan hebben er bij ons altijd geadopteerde honden uit het asiel rondgelopen. Daardoor weet ik hoe belangrijk het is dat een hond zich veilig, geliefd en op zijn gemak voelt, ook wanneer het baasje even niet thuis is. Naast mijn passie voor dieren werk ik als jobstudent in een dierenartspraktijk đŸ‘©đŸ»â€âš•ïž. Hierdoor heb ik al heel wat ervaring met honden en leer ik dagelijks omgaan met verschillende karakters en behoeften. Daarnaast werk ik ook in de horeca đŸœïž, waardoor ik mezelf echt wel een bezige bij 🐝 mag noemen! In mijn vrije tijd ben ik het liefst actief bezig met dieren. Ik maak ontzettend graag lange wandelingen met mijn eigen hond â€ïžđŸ• en breng daarnaast ook heel graag tijd door met mijn paarden 🐮. Dieren zijn dan ook een groot deel van mijn dagelijks leven en ik geniet er enorm van om met hen bezig te zijn. Daarom lijkt het me superleuk om ook andere honden een fijne, actieve en liefdevolle wandeling te bezorgen. Of jouw hond nu houdt van een rustig rondje snuffelen of liever een stevige wandeling maakt: ik pas me graag aan aan wat jouw viervoeter nodig heeft. đŸŸ Mijn doel? Een blije hond met een kwispelende staart Ă©n een gerust baasje! ❀

Alicia bietet ...

Bei Alicia zu Hause

Alicia bietet aktuell keine Dienstleistung bei sich zu Hause an.

Bei Dir zu Hause

Gassi-Service

Der GassigĂ€nger holt Deinen Hund fĂŒr einen Spaziergang abab 15 € /Spaziergang, 5 € /ZusĂ€tzliches Haustier
Alicia kann aus Kampenhout nur maximal 10 km reisen.

Alicia akzeptiert

Welpen<1 Jahr
HundealterAlle Altersklassen
HundegrĂ¶ĂŸen0-45 kg

VerfĂŒgbarkeit

MoDiMiDoFrSaSo

Über Alicias zu Hause

file.name

Das zu Hause

Haus
Mittelgroßer Außenbereich

Mehr ĂŒber Alicia

BestÀtigte Informationen

E-Mail-verifiziert
SMS-verifiziert
Stripe-verifiziert
Gassi-Serviceab 15 € /Spaziergang, 5 € /ZusĂ€tzliches Haustier
Keine Daten spezifiziert

Buche immer direkt ĂŒber die Pawshake Plattform

Sorgenfreiheit

Um Dein Haustier vor möglichen, unerwarteten Ereignissen zu schĂŒtzen, bieten wir die "Sorgenfrei-Garantie", die in jeder ĂŒber Pawshake getĂ€tigten und bezahlten Buchung enthalten ist.
Mehr zu unserer Sorgenfreigarantie

Zufriedenheit

Jede Buchung, die ĂŒber Pawshake gebucht und bezahlt wird, enthĂ€lt unsere Zufriedenheitsgarantie, um sicherzugehen, dass Du und Dein Haustier die bestmögliche Erfahrung habt.
Mehr zu unserer Zufriedenheitsgarantie