














AAntje
Enthousiaste bioloog met hart voor dieren
Gent
Über Antje
Ik ben Antje, een 22-jarige biologiestudente aan de UGent. Het grootste deel van mijn tijd woon ik op kot in Gent, samen met mijn vriend Olivier en onze lieve kat Lola.
Mijn grote liefde voor dieren was een van de belangrijkste redenen waarom ik biologie ben gaan studeren. Al van kleins af aan word ik omschreven als de grootste dierenvriend, of het nu gaat om kleine insectjes, schattige katjes of enthousiaste labradors.
In mijn vrije tijd wandel ik graag in de natuur, en mis ik daarbij soms het gezelschap van een trouwe viervoeter. Thuis heb ik nooit een hond gehad, omdat we hem/haar niet de tijd en aandacht konden geven die het verdiende. Daarom ging ik altijd met plezier wandelen met de honden van familieleden, iets waar ik altijd enorm naar uitkeek. Het oppassen op katten doe ik ook al jarenlang met evenveel enthousiasme!
Omdat we zelf een kat hebben, kan ik helaas geen dieren bij mij laten logeren, hoe graag ik dat ook zou willen. Maar ik sta meer dan klaar om met liefde en zorg op jouw huisdier te passen bij jou thuis of om hem/haar mee te nemen voor een zalige wandeling!
Antje bietet ...
Bei Antje zu Hause
Bei Dir zu Hause
Ein Hausbesuch pro Tag
Buche einen Tiersitter, der zu Dir nach Hause kommt und Dein Tier füttert und mit ihm spieltab 12 € /TagZwei Hausbesuche pro Tag
Der Tiersitter kommt zwei Mal am Tag vorbeiab 20 € /TagGassi-Service
Der Gassigänger holt Deinen Hund für einen Spaziergang abab 9 € /Spaziergang, 5 € /Zusätzliches HaustierAntje akzeptiert
Verfügbarkeit
| Mo | Di | Mi | Do | Fr | Sa | So |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Mo | Di | Mi | Do | Fr | Sa | So |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Mo | Di | Mi | Do | Fr | Sa | So |
|---|---|---|---|---|---|---|

