










SSarah
Cat lady
Dendermonde
Über Sarah
Hallo,
Mijn naam is Sarah en ben momenteel 31 jaar oud.
Ik heb altijd al een heel groot hart gehad voor dieren, voornamelijk katten.
6 jaar geleden is daardoor Prosper, mijn mooie rosse kater, in mijn leven gekomen. Waardoor mijn liefde voor katten alleen maar groter is geworden. Prosper is jammer genoeg van mij heengegaan door een ziekte. Ik mis hem nog altijd dagelijks.
Elke keer als ik nu in een huis kom van vrienden of familie, zeg ik altijd als eerste hallo tegen de katten. Mijn vrienden noemen mij wel is "de kattenfluisteraar", omdat een kat altijd graag bij mij komt vanaf ik de kamer betreed. Ik ben van nature heel kalm en heb veel geduld. Dit komt ook door mijn job als ergotherapeut in een woonzorgcentrum.
ik hoop dat jullie mij de kans geven om met dezelfde liefde voor jullie kat te zorgen, als ik dat altijd heb gedaan voor Prosper.
tot snel!
Sarah bietet ...
Bei Sarah zu Hause
Bei Dir zu Hause
Ein Hausbesuch pro Tag
Buche einen Tiersitter, der zu Dir nach Hause kommt und Dein Tier füttert und mit ihm spieltab 14 € /TagZwei Hausbesuche pro Tag
Der Tiersitter kommt zwei Mal am Tag vorbeiab 20 € /TagSarah akzeptiert
Verfügbarkeit
| Mo | Di | Mi | Do | Fr | Sa | So |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Mo | Di | Mi | Do | Fr | Sa | So |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Mo | Di | Mi | Do | Fr | Sa | So |
|---|---|---|---|---|---|---|
