

























KKaren
Liefdevolle Oppas aan De Schorre 🐾❤️
Boom
Über Karen
Hallo! Ik ben Karen uit Boom, een rustige en zorgzame dierenliefhebber met ervaring met zowel katten als honden. Ik heb zelf twee Shelties, waardoor ik goed weet hoe belangrijk duidelijke routines en zachte aandacht zijn.
Ik werk bijna elke dag van thuis uit en vang met plezier jouw huisdier op als die het moeilijk heeft om alleen thuis te blijven. Ik woon recht tegenover De Schorre, ideaal voor mooie, ontspannen wandelingen.
Ik woon samen met mijn vriend en plusdochter van 10 jaar in een halfopen bebouwding met een gezellig tuintje. De Schorre is aan de overkant van de straat en wordt dan ook dagelijks bezocht.
Woon je in de buurt? Dan kom ik ook graag bij jou langs voor een check‑in, eten geven, een wandeling of gewoon wat extra liefdevolle aandacht. Alles gebeurt op het tempo en volgens de noden van jouw dier.
Je krijgt altijd een update met foto’s, zodat je met een gerust hart kan volgen hoe het met je furbaby gaat.
Rust, warmte en betrouwbaarheid — zo zorg ik voor jouw geliefde huisdier.
Aarzel niet om mij te contacteren!
Karen bietet ...
Bei Karen zu Hause
Hundebetreuung
Dein Hund übernachtet beim Sitter zu Hauseab 50 € /Nacht, 20 € /Zusätzliches HaustierHundetagesbetreuung
Tagesbetreuung beim Sitter zu Hauseab 35 € /Tag, 15 € /Zusätzliches HaustierBei Dir zu Hause
Ein Hausbesuch pro Tag
Buche einen Tiersitter, der zu Dir nach Hause kommt und Dein Tier füttert und mit ihm spieltab 30 € /TagKaren akzeptiert
Verfügbarkeit
| Mo | Di | Mi | Do | Fr | Sa | So |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Mo | Di | Mi | Do | Fr | Sa | So |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Mo | Di | Mi | Do | Fr | Sa | So |
|---|---|---|---|---|---|---|


