














LLyana
in de ogen van een dier zie je de puurtste vorm van trouw
Aalter
Über Lyana
Ik ben lyana, ik ben 19 jaar en heb een grote liefde voor dieren. Mijn mama heeft altijd sinds ik geboren was dieren gehad(honden, katten, konijnen, cavias en vissen) nu heb ik ook mijn eigen dieren. Ik heb even plant dier en milieu gestudeerd en zou heel graag voor jouw diertjes willen zorgen terwijl jij even weg bent!
Ik wil met veel plezier 1 of 2 keer per dag 30-60 minuutjes voor jullie diertjes (katten, reptielen, knaagdieren,...) eten geven, kattenbak doen,... alles wat nodig is! Ik petsit liefst niet op grote honden en wandelen ook niet.
Ik wandel vaak met de duitse herder van mijn vader, de familiekat die ik dan heb meegenomen is nu 17 jaar en zorg er nu volledig voor. Dus voor oude diertjes wil ik ook gerust voor zorgen!
Mijn jonge kat van minder dan een jaar gaat ook vaak meg mij gaan wandelen zodat hij op een zeer veilige manier buiten kan komen, hij is zelfs al mee gegaan naar de ardennen!
Als ik voor jullie diertjes kan zorgen wil ik ze gerust verwennen meg spelen, aaitjes en alles wat toegelaten is!
Lyana bietet ...
Bei Lyana zu Hause
Bei Dir zu Hause
Ein Hausbesuch pro Tag
Buche einen Tiersitter, der zu Dir nach Hause kommt und Dein Tier füttert und mit ihm spieltab 10 € /TagZwei Hausbesuche pro Tag
Der Tiersitter kommt zwei Mal am Tag vorbeiab 15 € /TagLyana akzeptiert
Verfügbarkeit
| Mo | Di | Mi | Do | Fr | Sa | So |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Mo | Di | Mi | Do | Fr | Sa | So |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Mo | Di | Mi | Do | Fr | Sa | So |
|---|---|---|---|---|---|---|



