

















EElyne
Betrouwbare dierenoppas met kwispelgarantie
Boutersem
Über Elyne
Hallo mede dierenliefhebber,
Ik ben Elyne Van Meessche, 35 jaar en wonende te Boutersem. Ik ben diëtiste van beroep en werk in de zorg. Naast mijn interesse in voeding en gezondheid is er ook een zeer grote liefde voor dieren. Ik begon in 2022 in mijn vrije tijd als vrijwilliger in een dierenasiel (Zorghoeve) waar ik elke week een dagje ging helpen. We verzorgden voornamelijk honden (wandelen, koten kuisen, voederen etc), maar ook katten, konijnen en verscheidene boerderijdieren. Uiteraard kreeg ik een klik met een hond en adopteerde ik kort nadien zelf Babs, een lieve Golden Retriever met een rugzakje maar is ondertussen al helemaal open gebloeid. Babs is zeer goed met andere honden, maar bij uitlaatservice of huisbezoek laat ik haar liever thuis zodat de focus op jouw dier 100% is. Door het bezit van een eigen hond ben ik me uiteraard bewust van het belang van veiligheid voor de hond. Deze blijft steeds aan de leiband en wordt kort gehouden bij doorgaand verkeer of passage van een andere hond.
Daar mijn liefde voor honden zeer groot is; zie ik even graag katten of andere dieren. Zelf heb ik een 8-jarige kat, Mila, een Britse korthaar. Zij komt goed overeen met de hond maar niet met andere katten. Bij vraag voor huisbezoek van 1 of meerdere katten zal ik hen de nodige liefde geven, eten geven, water verversen, kattenbak onderhouden en aandacht geven. Bij een aanvraag voor huisbezoek blijf ik minimum een halfuurtje bij jouw kat. Dit geldt uiteraard ook voor andere dieren: kippen; eenden; konijnen... Met deze laatste heb ik ook extra ervaring omdat ik er zelf 2 heb, een Vlaamse reus en een dwergkonijn.
In mijn dagelijkse leven ga ik graag de natuur in voor een wandeling met de hond of een duurloop. Heb je dus weinig tijd op sommige dagen voor met je hond te wandelen; mag je me zeker contacteren! Als hij echt mag afgemat worden, dan ga ik ermee lopen en hou uiteraard rekening met zijn conditie. Bij een aanvraag voor wandeling ga ik ongeveer 45 minuten weg zijn.
Heeft jouw dier medicatie nodig, dan is dit uiteraard geen probleem. Hiermee heb ik ervaring.
Huisbezoeken of uitlaatservice zijn op maandagen een hele dag mogelijk en op di, woe, do en vrijdag vanaf 16u30. In het weekend de hele dag. Doe gerust een aanvraag voor een ander moment, het kan zeker ook dat ik beschikbaar ben tijdens vakanties.
Er kunnen bij een huisbezoek ook andere dingen gevraagd worden (bv plantjes water geven, postbus leegmaken,...).
Het lijkt me ook best om kort ervoor even af te spreken zodat alle wensen en praktische zaken duidelijk zijn voor mij. Dit bezoekje doe ik gratis.
Zelf vind ik het geweldig als ik weg ben om af en toe een update en foto te ontvangen van mijn diertjes, dus dit mag je zeker ook van mij tijdens de oppas verwachten.
Hopelijk tot binnenkort! Ik kijk er naar uit!
Groetjes, Elyne.
Elyne bietet ...
Bei Elyne zu Hause
Bei Dir zu Hause
Gassi-Service
Der Gassigänger holt Deinen Hund für einen Spaziergang abab 13 € /Spaziergang, 5 € /Zusätzliches HaustierEin Hausbesuch pro Tag
Buche einen Tiersitter, der zu Dir nach Hause kommt und Dein Tier füttert und mit ihm spieltab 12 € /TagZwei Hausbesuche pro Tag
Der Tiersitter kommt zwei Mal am Tag vorbeiab 24 € /TagHaussitting
Der Sitter übernachtet bei Dir zu Hauseab 35 € /NachtElyne akzeptiert
Verfügbarkeit
| Mo | Di | Mi | Do | Fr | Sa | So |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Mo | Di | Mi | Do | Fr | Sa | So |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Mo | Di | Mi | Do | Fr | Sa | So |
|---|---|---|---|---|---|---|




