

















AAster
Hondenliefhebber die houdt van sport, eten (veel), natuur.
Gent
Über Aster
Hallo,
Mijn naam is Aster en hou enorm veel van dieren maar vooral honden ;).
Vanaf kinds af aan heb ik altijd al honden gehad.
Twee honden vanaf ik al baby was en een derde vanaf ik 11 was.
Twee jaar geleden ben ik alleen gaan wonen.
En merkte echt wel de leegte en het plezier in huis zonder een hond, maar spijtig genoeg mag er in mijn appartement geen huisdieren dus wandel ik vaak met de hond van de buren.
Tis een klein, tottig ding maar ook grote honden heb ik ervaring mee.
Buiten het dierenrijk, ben ik spinning en yoga-instructrice die zich blijft verdiepen in een gezonde levensstijl.
Ook muziek, boulderen, pilates, fitness, films en koken kan niet ontbreken in men leven.
Ik heb een auto dus kan honden altijd met me meepakken voor wandelingen, die kunnen van een halfuur tot een uur/meerdere uren duren. Afhankelijk van wat je wilt ;).
Ook sta ik open voor overnachtingen moest dit nodig zijn. Planten water geven, hond(en) kammen, etc, hoort daar ook bij.
Hopelijk spreekt me profiel jou wat aan en misschien pas ik binnenkort wel op je viervoeter (drie of tweevoeter kan ook natuurlijk hé) ;).
Aster bietet ...
Bei Aster zu Hause
Bei Dir zu Hause
Gassi-Service
Der Gassigänger holt Deinen Hund für einen Spaziergang abab 13 € /Spaziergang, 5 € /Zusätzliches HaustierEin Hausbesuch pro Tag
Buche einen Tiersitter, der zu Dir nach Hause kommt und Dein Tier füttert und mit ihm spieltab 17 € /TagHaussitting
Der Sitter übernachtet bei Dir zu Hauseab 35 € /NachtAster akzeptiert
Stornierungsbedingungen
Verfügbarkeit
| Mo | Di | Mi | Do | Fr | Sa | So |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Mo | Di | Mi | Do | Fr | Sa | So |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Mo | Di | Mi | Do | Fr | Sa | So |
|---|---|---|---|---|---|---|
